Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra bėginis metras?

Bėginis plėvelės metras (dar vadinamas tiesiniu ar pogoniniu metru) – tai metro ilgio plėvelės gabalas iš duoto pločio rulono. Pvz. bėginis metras iš standartinio 1,52m rulono pločio – tai gabalas 1m x 1,52m, kas šiuo atveju 1,52 m2. Taigi plėvelės kvadratūra = bėginiai metrai x rulono plotis.

Ar galima siųsti plėvelę už Lietuvos ribų?

Taip, tokiu atveju susisiekite su mumis tiesiogiai. Nuolat siunčiame į plėvelę į kitas šalis, pvz. Norvegiją, Airiją, Latviją ir t.t.

Kaip galima apmokėti užsakymą?

Užsakant plėvelę su siuntimu DPD kurjeriu, apmokėti galima tik per PaySera sistemą, naudojant el. bankininkystę ar kitus elektroninius apmokėjimo būdus. Jei užsakymą norėsite nemokamai atsiimti mūsų ofise J. Kubiliaus g. 23, apmokėti galėsite vietoje grynais ar bankine kortele.

Kiek laiko užtrunka užsakymo paruošimas?

Užsakymas dažniausiai apdorojamas per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo, tačiau didelio užimtumo laikotarpių gali trukti iki 5 dienų.

Kaip teisingai išsimatuoti kiek plėvelės reikia automobilio stiklams?

Jeigu šoniniai stiklai plokšti, juos galima susidėti ant plėvelės pagal savo poreikius, tačiau galini stiklą privaloma pjauti/dėti išilgai rulono. Kitu atveju nepavyks išformuoti plėvelės galiniam stiklui ir Jus ją sugadinsite. Tad jeigu Jūsų galinis stiklas tarkim 1,3m pločio, tai Jums reikia bent tiek metrų iš rulono, net jei pat rulono plotis didesnis nei stiklas.

Pavyzdys kaip dėlioti stiklus parodomas žemiau.

Scroll to Top

×